4/2012 ZÁVODIŠTĚ MOONEE VALLEY -  KRÁLOVSKÝ DOSTIH MOE

Valdiv v tréninku

Nejlepší umístění v tomto dni a na tomto závodišti si odnesla ryzka Miss Perzia, která již v naší stáji není (prodána do DC Forever, za kterou již běhala. Nyní se věnuje chovu), skončila na 2.místě. V hlavním dostihu nejlépe skončil čtyřletý hnědák Valdiv, když cílem proběhl na 5.místě.
4/2012 ZÁVODIŠTĚ WINDSTORM - DUBAI WORLD CUP 2012

Camill v cílové rovince

Tento den nebyl pro nás až tak úspěšný. Každopádně opět nezklamal ryzák Cool Cat, první dostihem Al Quoz Sprint (1006m) prošel opět jako první. V hlavním dostihu si odnesl nejlepší umístění hnědák Camill, když v Dubai World Cupu (2000m) proběhl cílem na 4.místě.
4/2012  ZÁVODIŠTĚ OSL - GOMBA HANDICAP

Cool Cat ve stájích

Dneším dnem naplno odstartovala dostihová sezóna 2012. Na závodišti OSL se konalo 8 rovinnových dostihů, jejichž vrcholem byl Gomba Handicap na 1200m. Hned v prvním dostihu dne si naše stáj odnesla prvenství, které ukořistil tříletý Cool Cat.  V Ceně Calista (1400m) nás rovněž 1.místem potěšil ryzák Grandet.  Doprovodným programem byly klusácké dostihy , které naši koně slušně opanovali. Odnesli jsme si jedno 1.místo (Aston Martin), dvě 2.místa (Daphne, Nesta Effe) a jedno 5.místo (Etoile Etain)
3/2012 ZÁVODIŠTĚ CAPANNELLE - MEMORIÁL DR. JANETE FRAISER

Poběda v paddocku

První dostihový den na závodiště Capannelle se nesl ve znamení klisen - Poběda a Nina Varadari si odnesli první místo. Poběda v Ceně Středního proudu (2000m) a NIna v Handicapu Špendlíkové hlavičky (1600m). Těsně za Pobědou pak proběhla hnědka Realta. Za Ninou doběhl další svěřenec naší stáje, Tamburin a to na 5.místě. Také v Ceně AmRest s.r.o. jsme obsadily dvě dotované pozice - Rocky of Gracie na 2.místo a Makléř na 4.místě.